Misia Ff i Magnificent Muttley już dziś w Warszawie


2013.12.11

opublikował:

Misia Ff i Magnificent Muttley już dziś w Warszawie

W warszawskim klubie Basen wystąpią dziś Magnificent Muttley i Misia Ff. Dla wykonawców będzie to okazja do zaprezentowania materiału ze swoich ostatnich wydawnictw. Podczas występu Magnificent Muttley usłyszymy utwory z EP-ki „Little Giant” która ukazała się 25 listopada, Misia Ff w super składzie: Leszek Biolik, Andrzej Rajski, Bartek Kapłoński zaprezentuje materiał z solowej płyty (premiera 21 października) oraz dotychczas jeszcze nie publikowane utwory. Gościem specjalnym koncertu będzie Mela Koteluk.

Przypomnijmy, że Misia to laureatka nagród: Fryderyk 2011 w kategorii fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Plebiscyt „Ale Sztuka 2012”, wybrana przez magazyn „Elle” do „O nich będzie głośno 2012”, nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego która wręczona zostanie na corocznym koncercie pamięci artysty w klubie Od Nowa 14 grudnia 2013.

Jest także aktywną dziennikarką: prowadzi audycję autorską w Polskim Radiu RDC. Publikuje w wielu polskich i zagranicznych tytułach. Jest absolwentką University of Maastricht, Berklee College of Music i Collegium Civitas.

Magnificent Muttley to rockowe power trio. Wyróżniają ich wybijające zęby riffy, niesamowita energia ale i świetne numery, wypełniające ich debiutancki album. Płyta zatytułowana po prostu „Magnificent Muttley” wylądowała w większości zestawień najlepszych polskich płyt 2012 roku. Zwycięzcy Jarocina i zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza „Boarder Breaker” dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę.

Misia Ff

Magnificent Muttley

11 grudnia – Warszawa, Basen

godz. 20:00

bilety: 30/35pln

Polecane

Share This