Miuosh, Jimek, Smolik i NOSPR „idą” na rekord frekwencji na koncercie rapowym


2018.11.21

opublikował:

Miuosh, Jimek, Smolik i NOSPR „idą” na rekord frekwencji na koncercie rapowym

foto: Mateusz Czech

Miuosh, Jimek, Smolik oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia szykują specjalny koncert. Już w czerwcu po raz ostatni wystąpią na jednej scenie, prezentując dwa projekty – Miuosh x Jimek x NOSPR oraz Miuosh | Smolik | NOSPR. Koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, który po modernizacji jest w stanie pomieścić aż 85 tysięcy widzów. Nawet jeśli impreza się nie wyprzeda, to i tak pewnym jest, że Miuosh pobije rekord frekwencji na biletowanym koncercie polskiego rapera.

Oprócz artystów, których znamy z projektów Miuosha, na scenie pojawią się także goście. Artyści przygotowują również nowe, premierowe aranżacje utworów.

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, gdy w nowej siedzibie NOSPR w Katowicach Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR wystąpili ze swoim projektem Zaprezentowali niezwykłe widowisko – hip-hop w wydaniu symfonicznym. Cały projekt okazał się ogromnym sukcesem. Za aranżację muzyki odpowiadał Jimek, o którym zrobiło się głośno m.in. po tym, gdy jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki.

W niespełna trzy lata od projektu Miuosh x Jimek x NOSPR, katowicki raper powiększył swój dorobek o kolejne cztery albumy, a lista projektów muzycznych oraz kooperacji urosła do gigantycznych rozmiarów. Współpracując z Katarzyną Nosowską, Budką Suflera, Bajmm, Piotrem Roguckim, Organkiem, T.Love, Darią Zawiałow czy Myslovitz, Miuosh udowodnił jak można łączyć ze sobą gatunki muzyczne pozornie odległe. Poszerzając tę mieszankę rapu, rocka i muzyki elektronicznej o udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, katowiczanin po raz kolejny wprowadził innowacje, których próżno szukać gdzie indziej. Tym razem do współpracy zaproszony został Andrzej Smolik – jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla wielu artystów, wydaje swoje autorskie płyty.

Bilety są już w sprzedaży i znajdziecie je na eBilet.pl. OTo ceny wejściówek:

– kategoria I (płyta, miejsca stojące): 99 PLN
– kategoria II (miejsca siedzące): 139 PLN
– kategoria III (miejsca siedzące): 159 PLN
– kategoria IV (miejsca siedzące): 199 PLN

Polecane

Share This