Miuosh x Jimek x NOSPR – „Bawełna” live – nowy teledysk


2015.05.28

opublikował:

Miuosh x Jimek x NOSPR – „Bawełna” live – nowy teledysk

Już 17 czerwca do sklepów trafi album Miuosh x Jimek x NOSPR – „2015”. Wydawnictwo to zapis pierwszego na świecie koncertu łączącego muzykę  w pełni symfoniczną i rap, wzbogacone o DVD zawierające video z koncertu oraz film dokumentalny z przygotowań i prób do niego.

Od dzisiaj można sobie również zagwarantować przedpremierowy odbiór własnego egzemplarza. Przedsprzedaż wydawnictwa ruszyła na tej stronie .

Miuosh ma 28 lat oraz 5 złotych i jedną platynową płytę. W marcu wystąpił z orkiestrą, która ma 79 lat i nagrała ponad 200 płyt. Miuosh oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia łącząc siły udowodnili nam, że dobra muzyka nie zna granic.

Takiego koncertu jeszcze nie było. Rap w wydaniu symfonicznym po raz pierwszy usłyszeliśmy w Katowicach. To dość naturalne, że to właśnie w Katowicach w jednym projekcie spotkają się muzycy symfoniczni i hip-hopowcy. Przecież nowa siedziba NOSPR-u sąsiaduje z Bogucicami, jednym z inkubatorów polskiego rapu.

Za aranżacje muzyki w całości odpowiada Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem Jimek artysta, o którym zrobiło się głośno po tym jak jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki. Gościnnie wystąpili między innymi Joka czy Kasia Golomska z zespoły Lilly Hates Roses.

Polecane

Share This