Mixtura – „Nie mów nic” (video)


2013.06.17

opublikował:

Mixtura – „Nie mów nic” (video)

UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący płytę „Duch w Maszynie” zespołu Mixtura. Tym razem video powstało do utworu „Nie mów nic”:

Słowa, wokal: Kamil Grizzlee Raciborski (Mixtura)

Muzyka: Auer

Scenariusz: Diana Linda

Reżyseria, koordynacja: Diana Linda, Tomek Spera

Zdjęcia: Bartek Kocot

Montaż, postprodukcja: Hubert Drabik

Charakteryzacja: Hanja Zygmanowska

Pomoc na planie: Krzysztof Frąszczak, Piotr Jaworski

Tancerze:

Mim: Batman / DPS KOLLEKTIV

MOSTEK / Yes Yes Y`all

Max Chilli

Misiek / Yes Yes Y`all

Famka NoiCo Crew

Tatiana „Tati” Wesołowska / EXPRESJA

Mikołaj „Miki” Jurczyszyn / EXPRESJA

Damian Kluka / EXPRESJA

Meks / DPS KOLLEKTIV (wspólna choreografia)

Globi / EXPRESJA

Marcin „Minkin” Minkina

Adrian „Gigi” Mikołajczak (kontakt: info@expresja.org)

Album „Duch w Maszynie” zespołu Mixtura jest wynikiem dwuletniej pracy doświadczonych muzyków, wspomaganej przez polskich producentów, tj.: Grrracz, Auer, Czarny z HiFi Bandy, Screwball. Mixtura lubi mieszać składniki stąd na płycie można usłyszeć m.in. solo gitarowe Szymona Chudego. W utworze „Piętno” gościnnie pojawił się dobrze znany miłośnikom hip hopu Pezet, który doskonale wkomponował się w numer będący singlem.

Materiał na płycie jest zróżnicowany stylistycznie i tematycznie, a to wszystko łączą elektroniczne brzmienia oraz głos Grizzuli. Masteringiem płyty zajął się Marcin Bors, multiinstrumentalista, producent, współpracujący z czołówką polskiej sceny muzycznej.

Wydanie, zawiera 2 płyty CD, z czego pierwsza stanowi pełnowartościowy materiał; wokal Grizzlee`go oraz elektroniczne brzmienia – druga natomiast, to wersja instrumentalna. Wewnątrz znajdują się teksty wszystkich utworów, a całość składa się na szykowną książkę.

Mixtura to projekt muzyków znanych z formacji EastWest Rockers, Jamal, Ras Luta, Ocean, Managga i Contra – łączący nowe brzmienia, elektronikę, elementy hip-hopu, dubstepu, rocka i jamajski puls. Głos Grizzlee`go można usłyszeć m.in. na płytach EWR, Jamala oraz w licznych udziałach gościnnych z Maleo Reggae Rockers, Sidneyem Polakiem, Grubsonem, Molestą, Pezetem, Małolatem, Pokahontaz, Tabu.

Polecane

Share This