Miyavi: koncertówka już jest


2011.05.17

opublikował:

Miyavi: koncertówka już jest

Miyavi to pochodzący z Japonii solowy gitarzysta, wokalista i autor piosenek posiadający oryginalną technikę gry na gitarze i fantastyczną charyzmę sceniczną, którego sukcesy co i rusz podwyższają poprzeczkę dla reszty świata.

Muzyka Miyaviego to jego partie gitary, precyzyjnie zagrana perkusja BOBO (54-71) i nic więcej: surowe i dopracowane dzieło przefiltrowane przez szereg inspiracji, od rocka, przez hip hop po muzykę taneczną. Oto rezultat długiej podróży MIYAVIEGO, która rozpoczęła się pod koniec lat 90.

Miyavi poznał Bobo na początku 2010 roku przez współproducenta Toshikazu Yoshiokę (a dawniej realizatora dźwięku dla m.in. The Strokes i Fat Joego), który polecił go do nagrań na ‘Survive’. Od tego czasu  muzycy chętnie współpracują w studio i na scenie. Podczas tournee na scenie występowali tylko we dwójkę –  Miyavi zaprezentował swój charakterystyczny „slapowy” styl gry na gitarze na tle precyzyjnego bębnienia Bobo – w konfiguracji, którą mieliśmy już okazję usłyszeć na singlu ‘Survive’.

Tracklista

1. What`s My Name?

2. Universe

3. Survive

4. Chillin` Chillin` Money Blue$

5. I love you, I love you, I love you, and I hate you.

6. Gravity

7. Moon

8. We Love You

9. S.M.F.B.

10. Futuristic Love

Tagi


Polecane

Share This