„Moc Biało-Czerwonych” będzie z widzami TVP1


2012.04.19

opublikował:

„Moc Biało-Czerwonych” będzie z widzami TVP1

Podczas koncertu „Hit Biało-Czerwonych”,   organizowanego przez Radio ZET i Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizję Polską, widzowie wybiorą przebój, który będzie rozbrzmiewał przed każdym meczem Polaków podczas mistrzostw Europy.

Gospodarzami koncertu na warszawskim Podzamczu, który odbędzie się 2 maja o godz. 21.15, będą Dariusz Szpakowski – dziennikarz TVP i Rafał Olejniczak – redaktor naczelny Radia ZET. Dwuczęściową imprezę poprowadzą dziennikarze telewizyjni Claudia Carlos i Maciej Kurzajewski.

Podczas pierwszej części -„Hit Biało-Czerwonych” – zostanie wybrany oficjalny przebój reprezentacji Polski mistrzostw UEFA EURO 2012. Wykonawcy zaprezentują 10 utworów, które zbiorą najwięcej internetowych głosów w ramach plebiscytu zorganizowanego przez Radio ZET, Polski Związek Piłki Nożnej, Program 1 TVP oraz Stołeczną Estradę. O tym, który z utworów stanie się oficjalnym przebojem reprezentacji Polski, zdecydują ostatecznie widzowie w głosowaniu esemesowym.

W konkursie biorą udział zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i amatorzy. Warunkiem uczestnictwa było nagranie piosenki o tematyce piłkarskiej, która ma zagrzewać do boju polskich zawodników, a kibiców porwie do jeszcze głośniejszego dopingu. Do konkursu zgłosili się m.in.: Maryla Rodowicz, Wilki, Feel, Pudelsi, Jacek Stachursky i Poparzeni Kawą Trzy. Plebiscyt potrwa do 27 kwietnia. Na stronie www.radiozet.pl, znajduje się pełna lista wykonawców.

W drugiej części koncertu – „Moc Biało-Czerwonych” – Franciszek Smuda selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej ogłosi szeroki skład drużyny na UEFA EURO 2012. Na zakończenie podany zostanie wynik głosowania telewidzów i ogłoszony oficjalny przebój biało-czerwonych.

Polecane

Share This