Monster Jam w czerwcu na Stadionie Narodowym


2014.02.12

opublikował:

Monster Jam w czerwcu na Stadionie Narodowym

Monster Jam łączy rozrywkę i sport, wyścigi samochodowe, charyzmatycznych kierowców i niesamowite wrażenia widzów. To dynamiczne show elektryzuje popisami kaskaderskimi i ogromną mocą monster trucków. Każdego roku, podczas ponad 350 widowisk, Monster Jam ogląda więcej niż cztery miliony widzów. Monster Jam pojawi się w Warszawie 7 czerwca 2014 na Stadionie Narodowym. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl. 

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszących się niesłabnącym powodzeniem widowisk dla całej rodziny. W przeciwieństwie do tradycyjnych wydarzeń z dziedziny sportu czy rozrywki rodzinnej, każdy fan odwiedzający widowisko Monster Jam ma niepowtarzalną możliwość obejrzeć z bliska trucki i poznać kierowców podczas poprzedzającej go kilkugodzinnej imprezy Pit Party (informacje o biletach poniżej). Po imprezie, gwiazdy Monster Jam zostaną na miejscu do ostatniego autografu; nikt nie odejdzie z pustymi rękoma.

Do walki podczas swoich widowisk Monster Jam wybiera najszybsze, najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze monster trucki. Te czterometrowe machiny mają opony o średnicy blisko 170 cm i ważą co najmniej 5 ton. Ich silniki mają moc 1500 KM. Pojazdy mogą wybić się w górę na niemal 10 metrów, przelatując nad ziemią na odległość prawie 40 metrów – to więcej, niż 14 samochodów ustawionych obok siebie.

Niezwykłe pojazdy zadziwiają publiczność, ścigając się po skonstruowanym na zamówienie torze pełnym przeszkód, które trzeba pokonać, przeskakując je… lub miażdżąc! Na drodze trucków stają auta, autobusy, przyczepy, łodzie, ogromne ciężarówki, a nawet samoloty. Kosztem tych biednych metalowych ofiar, podczas Freestyle`u trucki Monster Jam skaczą, fruwają i krążą wokół toru, często balansując na dwóch, a nawet jednym kole. Wszystko pod ścisłą kontrolą kierowcy, do maksimum wykorzystującego możliwości podwójnego układu kierowniczego, wyścigowych silników i super – wytrzymałych zawieszeń. Do przekształcenia stadionu czy areny w tor Monster Jam® potrzeba często 25 samochodów, 4 vanów i dwóch większych przeszkód do zgniecenia. Zmiana boiska w tor wyścigowy i przywrócenie go do poprzedniej formy zajmuje ponad 72 godziny.

Z jednej strony moc najnowocześniejszych monster trucków, spektakularne, dynamiczne show – z drugiej wydarzenie o charakterze rodzinnym. To są dokładnie te elementy, na których nam zależy przy pozyskiwaniu wydarzeń na Stadion Narodowy. Nasza współpraca z tak doświadczonymi partnerami, jak Alter Art sprawia, że Narodowy dostarcza absolutnie unikalnych wrażeń, zawsze w najwyższej jakości – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji i promocji Stadionu Narodowego.

Polecane

Share This