Morrissey dwa razy w Polsce!


2011.05.25

opublikował:

Morrissey dwa razy w Polsce!

Live Nation oraz Klub Stodoła z radością informują: Morrissey wystąpi w Polsce dwukrotnie – 22 lipca w Klubie Studio w Krakowie oraz 24 lipca w Klubie Stodoła w Warszawie

Morrissey jako były wokalista The Smiths (zapewne najważniejszego indie zespołu w Wielkiej Brytanii w latach 80-tych) dzięki poetyckim tekstom pełnym romantycznego niepokoju, wyobcowania społecznego i ciętego dowcipu związał się mocno z liczną grupą podobnie jak on wrażliwej i zniechęconej młodzieży. Pomimo dużej popularności, jaką grupa The Smiths zyskała w Wielkiej Brytanii, zespól rozpadł się w 1987 roku a Morrissey rozpoczął solową karierę.

W 1988 roku wydał pierwszą solową płytę zatytułowaną „Viva Hate”. Po spokojnym okresie na przełomie tysiącleci, Morrissey powrócił na scenę muzyczną w 2004 roku z albumem „You Are the Quarry”, którego sukces udowodnił, że artysta pozostaje jedną z najbardziej lubianych postaci alternatywnego rocka.

Magazyn muzyczny NME określił Morrisseya „jednym z najbardziej wpływowych artystów w historii”, a The Independent stwierdziło: „wiele gwiazd musi umrzeć, aby osiągnąć status ikony, zaś Morrissey osiągnął ten status za życia”.

Szczegóły krakowskiego koncertu:

22.07.2011 – Kraków „Studio”

Start 20:00, otwarcie drzwi 19:00

Ceny biletów:

99 zł – przedsprzedaż

121 zł – w dniu koncertu

Bilety do nabycia w sieci Ticketpro na terenie całej Polski.

Bilety na warszawski koncert Morrisseya w cenie 121 zł dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl, w kasie Klubu Stodoła i w bileteriach na terenie całego kraju.

Polecane

Share This