Mp3 za darmo do każdego preorderu Ciry


2013.01.24

opublikował:

Mp3 za darmo do każdego preorderu Ciry

W najbliższy piątek na półkach sklepowych pojawi się album Ciry „Plastikowy Kosmos”, za którego warstwę muzyczną odpowiada Szatt z Nocne Nagrania. Wytwórnia Step Records przygotowała niespodziankę związaną z premierą tego wydawnictwa. Wszystkie osoby, które zamówiły płytę Ciry w przedsprzedaży na www.preorder.pl otrzymają dodatkowo album „Plastikowy Kosmos” w wysokiej jakości mp3 za darmo. 

{reklama-hh}

Mamy 2013 rok i ciągle przekształcający się rynek. Część naszych słuchaczy kupuje oryginalne krążki, po to tylko aby je zgrać do wersji mp3 i tradycyjny nośnik odłożyć na półkę. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw do tej grupy ludzi, uhonorować ich tradycję wspierania artystów poprzez zakup oryginalnych krążków i udostępnić im nasze wydawnictwa w jak najlepszej, cyfrowej jakości” – usłyszeliśmy w Step Records.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie powstrzymać piractwa, ale przynajmniej zadbamy o to, żeby nie dochodziło do kuriozalnych sytuacji, w których nasi słuchaczy kupują oryginalne płyty a ich wersje mp3 pobierających z pirackich serwerów, ponieważ muzyki słuchają już tylko w cyfrowej postaci”.

Opolski label zrzeszający takich artystów jak Pih, Chada, Onar, Pelson, Kajman, Hukos czy Cira postanowił objąć politykę dodawania za darmo albumów w mp3 do preorderów wobec wszystkich, zbliżających się premier płytowych.

Premiera płyty Ciry „Plastikowy Kosmos” odbędzie się 25 stycznia. Gościnnie na krążku pojawił się Miuosh, Onar, Hukos, Bisz, Te-Tris oraz Tusz Na Rękach.

Polecane

Share This