Muse mają niesamowite pomysły na nadchodzące koncerty

Teraz tylko trzeba je zrealizować.


2016.10.27

opublikował:

Muse mają niesamowite pomysły na nadchodzące koncerty

Foto: P. Tarasewicz

Polscy fani Muse mieli w tym roku powód do radości. Ich ukochany zespół był gwiazdą dodatkowego dnia Live Music Festivalu. Koncert był biletowany, ale ci, którzy kupili dwudniowy karnet, trzeciego dnia – wtedy, gdy na scenie zaprezentowali się Muse właśnie (oraz Organek) – wchodzili za darmo.

Teraz pozostaje czekać na kolejne występy grupy w Polsce. Zespół ma kilka niezwykłych pomysłów, jak wnieść swoje show na zupełnie nowy poziom.

„Chcemy, by scena była pokryta magnesami, żeby muzycy, pokryci takimi właśnie magnesami, mogli lewitować”, powiedział reżyser tournee Muse, Glen Rowe, podczas konferencji MUSEXPO. „Rozmyślam o tym dniami i nocami. Jeśli są tu jacyś eksperci od magnesów, niech dadzą znać”.

Jednym z pytań, które się rodzi na podstawie powyższych rewelacji, jest: co właściwie będzie promowało nadchodzące tournee? Czy będzie to element kampanii reklamowej ubiegłorocznego krążka „Drones”? A może Muse szykują coś zupełnie nowego? Tego na razie nie wiemy.

Warto dodać, że ostatnio lewitujące elementy pojawiają się na koncertach Kanye Westa w ramach tournee „Saint Pablo Tour”. Tam unoszą się jednak nie ludzie, ale sama scena. Więcej na ten temat TUTAJ .

 

 

Polecane