Muszla Fest już po raz trzynasty. W tym roku wystąpią m.in. Stick To Your Guns i Rise Of The Northstar


2015.05.19

opublikował:

Muszla Fest już po raz trzynasty. W tym roku wystąpią m.in. Stick To Your Guns i Rise Of The Northstar

Muszla Fest to rdzennie bydgoski festiwal z tradycjami. W tym roku odbędzie się już 13 edycja tej imprezy, która z roku na rok ewoluuje, rozrastając się, zarówno pod względem line-upu, jak i logistyki, i uwarunkowań terenowych, przyciągając coraz większe rzesze miłośników szeroko pojętej muzyki undergroundowej. Nie inaczej będzie w tym roku. Muszla Fest 2015 – podobnie jak rok i dwa lata temu – odbędzie się w niezwykle urokliwej lokalizacji – na boiskach piłkarskich w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.

Na terenie festiwalu, który w tym roku odbędzie się w dniach 21 – 22 sierpnia, podobnie jak rok temu staną dwie sceny: główna oraz namiotowa. Koncerty na każdej z nich odbywać się będą naprzemiennie, dzięki czemu festiwalowa publiczność nie będzie mieć czasu na nudę.

Na dziś wiemy na pewno, że na obu scenach pojawią się takie składy, jak: Stick To Your Guns (na zdjęciu, Orange County, California), Rise Of The Northstar (Paryż), Luxtorpeda (Poznań), Cela nr 3 (Grudziądz), Hidden World (Puławy), Deriglasoff Band (Warszawa), Lostbone (Warszawa), The Lowest (Warszawa), The Offenders (Berlin), Tides From Nebula (Warszawa), Drown My Day (Kraków), Bachor (Giżycko), Alians (Piła), Butelka (Toruń), Inkwizycja (Kraków), Deathinition (Bydgoszcz), Groovemada (Bydgoszcz) oraz Trapped Inside Me (Bydgoszcz). A to jeszcze nie koniec wyliczanki.

Ceny biletów są bardziej niż przystępne: do końca maja dwudniowy karnet można nabyć w cenie 30 zł; przez cały czerwiec kosztować będą 40 zł; w lipcu i do połowy sierpnia cena wzrośnie do 50 zł; zaś w czasie festiwalu kosztować będą 60 zł. Sprzedaż biletów jednodniowych (na każdy z festiwalowych dni osobno) ruszy 1 czerwca – od tego momentu, do końca lipca cena jednego biletu wynosić będzie 30 zł, zaś od 1 sierpnia można je będzie nabyć za 40 zł.

Polecane

Share This