Muzyczne zakończenie lata z sanah


2021.09.21

opublikował:

Muzyczne zakończenie lata z sanah

fot. mat. pras.

sanah powraca na ostatni #PlenR tego lata do żywieckiego amfiteatru. Po szybko wyprzedanym koncercie, którym otwieraliśmy naszą PlenRową trasę.

W odpowiedzi na Wasze pytania, maile, wiadomości i posty, najpopularniejsza oraz najciekawsza polska wokalistka nurtu quality pop, zagra ponowie 26 września w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. To będzie wyjątkowe pożegnanie lata z bezkonkurencyjną królowa dram, zdobywczynią Fryderyka w kategorii album roku pop.

Gdyby przyznawano nagrodę w kategorii najbardziej urokliwa i magiczna wokalistka, porywająca swoją muzyką tłumy, na pewno należałaby do sanah.

Kariera sanah zaczęła się, kiedy została zauważona w wieku 21 lat, dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Ma niepowtarzalny styl tworzenia piosenek – sama pisze teksty i komponuje. Z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Kiedy na początku roku 2020 sanah rozpoczęła promocję długo zapowiadanej debiutanckiej płyty nikt nie spodziewał się, że ten rok będzie należał do niej. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – „Szampan” – zna chyba każdy: piosenka zyskała status Diamentowej Płyty a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 50 milionów razy. Dokładnie 12 miesięcy po premierze „Królowej…” do sprzedaży trafił drugi album długogrający sanah – „Irenka”.

26 września usłyszymy m.in. utwory z płyty „Królowa Dram” za którą sanah otrzymała nagrodę Fryderyk w kategorii album roku pop.

Bilety na PlenR do nabycia na goingapp.pl oraz eventim.pl

Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczona.

Polecane

Share This