Muzyczni goście Kuby Wojewódzkiego (wideo)

W sieci pojawił się zwiastun wtorkowego odcinka.


2016.11.06

opublikował:

Muzyczni goście Kuby Wojewódzkiego (wideo)

foto: Wojciech Kurczewski / Fremantle Media

W najbliższy wtorek o 22:30 TVN wyemituje kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. W trwającym sezonie na kanapach gospodarza zasiadali już m.in. Kasia Kowalska, Agnieszka Chylińska, Izabela Trojanowska i Anita Lipnicka, w nowym odcinku ponownie zobaczymy muzycznych gości. Kuba zaprosił tym razem Michała i Dawida Kwiatkowskich, a także Mesajah.

W minionym tygodniu ukazał się nowy singiel Michała Kwiatkowskiego zatytułowany „On s’en va”. Producentem nagrania jest Michał Wasilewski z Xxanaxxu. Michał był przed dwoma laty gościem dostępnego na naszych łamach Programu Muzycznego. Artysta wciąż przeciera sobie szlaki kariery w Polsce, znacznie większą popularnością cieszy się natomiast we Francji. Zupełnie inaczej jest w przypadku jego brata Dawida, jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, którego gościliśmy przed naszą kamerą kilkukrotnie.

W programie pojawi się także Mesajah, niegdyś podpora Natural Dread Killaz, obecnie z powodzeniem działający solo. Mesajah dość niespodziewanie wygrał tegoroczny konkurs premier podczas KFPP w Opolu piosenką „Wolne”. 28 października do sklepów trafiła jego nowa płyta zatytułowana „Powrót do korzeni”.

W sieci można już zobaczyć trailer najbliższego odcinka programu „Kuba Wojewódzki”.

Polecane