Muzyka to tylko praca, a nie zajawka? KęKę odpiera zarzuty fana


2018.12.14

opublikował:

Muzyka to tylko praca, a nie zajawka? KęKę odpiera zarzuty fana

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Wkrótce powinniśmy usłyszeć nowy kawałek KęKę zatytułowany „Safari”. Artysta zapowiada premierowy singiel publikując zdjęcia ludzi przebranych za zwierzęta. Raper przedstawił dotychczas hienę, szczura, świnię i niedźwiedzia, nadającym ludzkie cechy. O hienie pisał, że to ta istota, która namawia go, by wrócił do picia, ponieważ chciałaby napawać się jego słabością. – Cierpienie i upadek to jej naturalne paliwo. Lubi, jak dzieje się źle. To ją interesuje i daje jej moc – pisał o hienie KęKę.

Większość fanów mając świadomość problemów alkoholowych, z którymi zmagał się KęKę, wspiera jego drogę do trzeźwości. Niestety nie brakuje również takich, którzy sugerują, że Piotr zdziadział, stracił pazur i żeby go odzyskać powinien wrócić do picia. Wśród komentujących post radomianina pojawiła się również inna teoria – jeden ze słuchaczy stwierdził, że KęKę stracił pasję do muzyki.

Tu KęKi nie chodzi o to, żebyś pił wódę. Tu chodzi o to, że w tej muzie, którą teraz robisz, brak emocji i tego „czegoś”, za co cię słuchałem. Pamiętam jak na juwenaliach w Szczecinie leciał „Młody Polak – ależ to była energia. A później pamiętam cię nad Miedwiem jakiś rok później na małym koncercie nad jeziorem – grałeś, żeby grać, widać było, że to już praca nie zajawka. Wiem też, że na juwenaliach i również nad Miedwiem byłeś już abstynentem. Chodzi mi o to, że jest u ciebie jakaś tendencja spadkowa w muzyce i wcale nie musi być to związane z wódką – skomentował słuchacz.

Raper odpowiedział na komentarz, odpierając zarzuty. – Czy to że „straciłem zajawkę” wyczytałeś z ruchu warg, rąk? Czy może taniec był mniej zamaszysty? Niesamowite. Konkretnego koncertu nie pamiętam, ale jest MILION rzeczy które wpływają na koncert i jego odbiór. Mogłem być chory? śliska powierzchnia? chory ktoś w domu?zmęczenie? albo Ty stałeś dalej od głośników i gorzej słyszałeś, albo się pokłóciłeś z dziewczyną, czy nie zdałeś kolosa i byleś zdenerwowany i To wpłynęło na odbiór. Albo Znudził Ci się jakiś numer i już nie było „WOW” Ale nie!!! Milion powodów, ale Ty czarodziejsko wyczytałeś, że „stracił zajawkę, traktuje to jak prace TYLKO::):):)” Brakuje jeszcze zdania „TERAZ TO SIĘ DOROBIŁ JEBANY, NIE CHCE MU SIĘ NIC”. Musisz się nauczyć odróżniać SWOJE ODCZUCIA od rzeczywistości. Podobnie z emocjami. Poprawne zdanie brzmi” Twoje nowe numery mnie nie ruszają, ich tematyka jest mi obojętna i mnie w nich nic co mnie interesuje” I to jest LUZ, bo to są Twoje Odczucia i masz do nich prawo. Ale pisanie, ze nie ma emocji, pozuje na stwierdzenie faktów i jest nieprawdą. Zresztą post jest nie o tym. Tylko o tym, co własnie ludźmi kieruje że tak lubią i pragną jak dzieje się źle, że to ich interesuje, na to lubią patrzeć. Wtedy mówią „o prawdziwe emocjeeee”, nie zastanawiają się, że po drugiej stronie jest człowiek, który musi to wszystko przeżyć, żeby dla nich było ciekawe:) – napisał na fanpage’u artysta.

„Safari” ma być pierwszą zapowiedzią planowanej na 2019 rok płyty „Mr. KęKę”.

Tagi


Polecane

Share This