Muzykoterapia już we wtorek


2011.11.21

opublikował:

Muzykoterapia już we wtorek

Po pięciu latach od ukazania się debiutanckiej płyty, formacja Muzykoterapia powraca z nowym materiałem we wzmocnionym, siedmioosobowym składzie. Kolejna płyta będzie nosiła tytuł „Piosenki Izy” i ukaże się nakładem Muzykoterapia Records.  Album promuje singiel pt: „Komedia”, którego autorami są: Iza Kowalewska (tekst i muzyka) oraz Kuba Galiński (muzyka). Nad produkcją płyty czuwali: Dominik Trębski, Wojtek Sobura i Jurek Zagórski.

W klipie promującym zobaczymy aktorów filmowych i teatralnych, w tym między innymi Lenę Frankiewicz, Macieja Nowaka, Mirosława Zbrojewicza oraz Janusza Chabiora.  Twórcami teledysku są: Krzysztof Skonieczny (reżyseria i montaż), Kacper Fertacz (zdjęcia), GłębokiOFF & Kinga Kowalewska (produkcja) , Natalia Kacper Mleczak (scenografia) oraz Sara Milczarek (kostiumy).

O teledysku do piosenki „Komedia”…

Pamiętam z dzieciństwa czasy wesołych miasteczek i objazdowych cyrków, czasy kiedy Federico Fellini i Tim Burton przesiadywali w zadymionych teatrzykach i zapyziałych kantynkach pękających w szwach od żywych galerii osobliwości. Dawno temu zachłanna i figlarna wyobraźnia dziecka uwięziła bohaterów tych miejsc nie pytając ich o zgodę. Bardzo długo nie chciała wypluć ani się z  nikim nimi dzielić. Zmurszali, smutni i zmęczeni kieratem występów tkwili w jałowym interwale czasoprzestrzeni, który wypadł z toru wydarzeń i nigdy nie wrócił na swoje miejsce. Przestrzeń zachłysnęła się korozją a niewzruszony czas pognał na łeb na szyję i o nich zapomniał. Milczeli. Pewnego dnia Dama z brodą, Żarłok o gołębim sercu, Nieszczęśliwy kochanek Giovanni, Czarna Królowa, Kapitan Ameryka wraz z resztą trupy zatęsknili za wolnością. Postanowili się zbuntować  i resztkami sił wywalczyć sobie prawo do odpoczynku od zabawy. Nagle wszyscy zaczęli krzyczeć.

Polecane

Share This