My Riot w trasie

Trwa "I Don't Give A Fuck Tour"


2012.11.13

opublikował:

My Riot w trasie

Trwa seria jesiennych koncertów w największych klubach w Polsce. Stojący na czele zespołu Glaca zapowiada wściekły sound, energię totalną a być może też nowe dźwięki, nad którymi zespół pracuje już od niejakiego czasu.

Glaca: „Dla mnie ta trasa nazywa się „I Don`t Give A Fuck Tour”. Podchodzimy do tematu bez napinki i na luzie. Nie jedziemy bić żadnych rekordów, na to przyjdzie odpowiedni czas. Jedziemy zagrać dla fanów My Riot, którzy w całej Polsce czekają na nas. Tylko to się liczy. Droga tego projektu nie należy do łatwych, ale ciężko pracujemy na szacunek i pozycję. Osoby, które z nami grały lub widziały nas na scenie wiedzą, że to nie przelewki tylko w czystej postaci najbardziej wybuchowy i zadymiarski zespół w Polsce. W Stodole powróci duch hard core`a. Pozdrawiam Flapjack, Lost Bone i Jitter Flow. Panowie rozerwijmy stolice na strzepy….O.K.? Czy może jak to mówi pewien pan juror: „Pasuje???!!!!” 🙂

Na koncertach usłyszymy nie tylko utwory z debiutanckiej płyty My Riot ale także kilka kompozycji zespołu Sweet Noise, któremu dedykowana była debiutancka płyta nowej grupy Glacy. Jako supporty wystąpią zespoły Lostbone i Jitter Flow.

Za nami koncerty w Warszawie (zdjęcia ze Stodoły możecie oglądać w naszym serwisie) oraz w Olsztynie. Przed nami koleje gigi:

15.11 Gliwice, Gwarek

16.11 Bielsko Biała, RudeBoy

17.11 Rzeszów, Pod Palmą

18.11 Kraków, Lizard King

22.11 Wrocław, Alibi

23.11 Zielona Góra, Kawon

25.11 Szczecin, Słowianin

Fragment występu My Riot z Peją na tegorocznym Przystanku Woodstock znajdziecie TUTAJ

Polecane