Na fanpage’u Pezeta ruszył dedykowany bot


2019.10.24

opublikował:

Na fanpage’u Pezeta ruszył dedykowany bot

fot. mat. pras.

W zeszłym tygodniu w Warszawie pojawiły się billboardy promujące album Pezeta „Muzyka współczesna”. Raper zdradził, że nośniki z fragmentami tekstów z najnowszej płyty są wstępem do szerszej akcji promocyjnej. Teraz Pezet dzieli się szczegółami.

Udało wam się odnaleźć wszystkie 10 cytatów umieszczonych na billboardach? Mam nadzieję, że tak. Na billboardach, w lewym dolnym rogu znajdziecie wskazówki, które pomogą Wam w odgadnięciu dziesięciu haseł. Wejdźcie na stronę http://m.me/pezet81, postępujcie zgodnie z instrukcjami bota, a może uda wam się zgarnąć zaproszenie na wyprzedany koncert na Torwarze 19 grudnia. Macie czas do niedzieli do północy. Dobrej zabawy – poinformował Pezet.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej aktywacji łączącej kampanię BTL i digitalowe formy komunikacji odpowiadają firmy New Zenith Promotion oraz Spontan Productions. Za kreację nośników i egzekucję działań BTL oraz digital odpowiada New Zenith Promotion. Chatbot dostarczyło Infinity Horizon.

Pezet zagra jedyny koncert promujący „Muzykę współczesną” 19 grudnia w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie wyprzedały się w niespełna 15 minut.

Tagi


Polecane

Share This