Na Youtube obserwuje ją 700 tysięcy osób. Właśnie nagrała swoją debiutancką płytę


2020.12.15

opublikował:

Na Youtube obserwuje ją 700 tysięcy osób. Właśnie nagrała swoją debiutancką płytę

Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, influencerka i youtuberka, znana ze swojego promienistego uśmiechu – po prostu Magda Bereda. Jej debiutancki album jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na Empik.com.

Debiutancka płyta Magdy Beredy „mniejszeodtrzech” ukazała się 30 listopada 2020, ale już w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Empiku. Tuż po premierze znalazła się również na oficjalnej liście sprzedaży OLiS.

Debiutancka płyta Magdy składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór, „Całe szczęście” został napisany przez samą Margaret, która w tekście opisała niezwykłą więź Magdy z fanami.

Singiel „niewidzialna”, który promuje płytę „mniejszeodtrzech”, to opowieść o zwykłej dziewczynie z wielkimi marzeniami. Od innych różni się tym, że w te marzenia uwierzyła. Skrywa historię, o której wie tylko ona sama, a dźwięki pozwalają jej poczuć światło na twarzy. Są jej potrzebne, by mogła swobodnie oddychać. Piosenka została w całości napisana przez Magdę. Jak sama twierdzi, to bardzo intymny utwór, który przypomina, że pomimo licznych sukcesów, które osiągnęła, także przeżywa czasem trudniejsze chwile – jak każdy z nas.

Magda Bereda – bio

Magda Bereda (ur. 11 kwietnia 1996 w Warszawie) to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka i influencerka, a także dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Ale trudno nie uśmiechać się, gdy ma się talent i tak wielu oddanych fanów!

Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Swoim muzycznym światem i pozytywną energią dzieli się na swoim Instagramie. W 2020 zajęła 25. miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi polskiego internetu według magazynu „Forbes”. Za swoją internetową działalność w 2019 zyskała tytuł Gwiazdy Young według magazynu „Party” i Influencerki Roku według See Bloggers, a także otrzymała statuetkę Young Choice Awards podczas Top Of The Top Festival w Sopocie..

Kariera Magdy rozpoczęła się w Internecie, a dokładnie na platformie YouTube, gdzie publikowała covery znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Udowodniła, że muzyką można się bawić, tworząc piosenki z komentarzy swoich fanów. Jednym z najpopularniejszych filmów Magdy stała się przeróbka hitu „Despacito” jako „Siedź tu cicho”, w której bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Przełom w karierze wokalistki nastąpił w 2017, kiedy muzyczne formaty w internecie zaczęły cieszyć się ogromnym powodzeniem. W efekcie kanał Magdy na YouTube stał się najpopularniejszym wśród polskich piosenkarek. Aktualnie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób, a jej nagrania zostały odtworzone ponad 80 milionów razy.

Kariera muzyczna Magdy ciągle nabiera tempa. W lutym 2019 wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści Przeciw Nienawiści, zaś we wrześniu 2019 zaśpiewała na Finale Miss Polski Nastolatek. W tym samym roku wystąpiła również w Operze Leśnej w Sopocie podczas Festiwalu Top Of The Top, dołączyła do akcji Radia ZET, #ZETakustycznie i została ćwierćfinalistką jubileuszowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na początku 2020 roku Magda zaśpiewała na scenach największych hal koncertowych w kraju w ramach trasy „Betlejem w Polsce”, razem z takimi gwiazdami, jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen. W okresie pandemii wzięła natomiast udział w koncercie charytatywnym „Artyści dla Bohaterów” organizowanym przez stację TVN oraz Player.pl

Polecane


Share This