Najczęściej słuchany francuski zespół na świecie wydał właśnie nowy singiel

Czy nowy numer przebije sukces "Overdrive"?


2024.05.26

opublikował:

Najczęściej słuchany francuski zespół na świecie wydał właśnie nowy singiel

Z ponad 4 miliardami streamów, serią światowych hitów („Overdrive”, „Wasted Love”, „Head Shoulder Knees & Toes”, „Be Mine”) i złotymi oraz platynowymi płytami w całej Europie, Ofenbach – najczęściej słuchany francuski zespół na świecie – powraca z nowym singlem „feelings don’t lie”.

 

Od początku swojej kariery Ofenbach dostarczyli imponującą liczbę hitów, stając się jednym z największych muzycznych towarów eksportowych Francji. Na początku 2024 roku César i Dorian spędzili 3 miesiące w Los Angeles, pracując z niesamowitymi artystami (autorami piosenek, producentami…), z których pomocą odnaleźli swoje nowe brzmienie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kolejna ofiara pozywa Diddy’ego. Kobieta twierdzi, że była wielokrotnie gwałcona, wykorzystywana i straszona „wciągnięciem na czarną listę branży”

Nadchodzi nowa era: mając za sobą Europę, Ofenbach są teraz gotowi dotrzeć do kolejnych odbiorców i podbić świat.

– Wyruszając w tę podróż, nie zapominamy o naszych zobowiązaniach wobec fanów. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć wam w odkrywaniu nowych horyzontów, przesuwając granice naszej kreatywności – mówią Ofenbach.

W utworze „feelings don’t lie” występuje Salem Ilese, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, najbardziej znana z viralowych singli „Mad at Disney” i „PS5”. Artystka jest również współautorką piosenek takich gwiazd, jak Bella Poarch i Demi Lovato.

Tagi


Polecane

Share This