Najmniej lubiana koleżanka żony Biebra: Powinien zjeść byczego penisa


2020.02.22

opublikował:

Najmniej lubiana koleżanka żony Biebra: Powinien zjeść byczego penisa

fot. mat. pras.

Justin Bieber wystąpił w programie Jamesa Cordena. Wziął w nim udział w „zabawie” Spill Your Guts or Fill Your Guts. Polega ona na tym, że Corden zadaje swojemu gościowi pytania, a jeśli ten nie odpowie to musi zjeść coś obrzydliwego. „Danie” wybiera prowadzący. Oczywiście role się odwracały i Bieber również mógł zadać trudne pytanie oraz wybrać potrawę dla Cordena. Chcąc uniknąć zjedzenia penisa byka, Justin wymienił przyjaciółki swojej żony Hailey od tej ulubionej do tej którą lubi najmniej. Na to zaszczytne, ostatnie miejsce trafiła Cary Delevigne (pierwsza była Kendal Jenner, druga Gigi Hadid).

– Chodzi o to, że znam Kendall najlepiej, spędziłem z nią sporo czasu. Jest naszą dobrą przyjaciółką. Nie spędziłem tyle samo czasu z Gigi czy Carą, więc nie mam nic przeciwko nim. Po prostu z Kendall mam najlepsze relacje – wyjaśnił Justin…

Takie tłumaczenie jednak nie wystarczyło słynnej modelce, która znana jest z ciętego języka. Na swoim Instagramie zamieściła fragment programu z Justinem oraz ich dwa wspólne zdjęcia z przeszłości i napisała:

– Teraz vs kiedyś. Skoro nic do mnie nie masz to może mnie odblokujesz. Kocham cię Hailey, ale on powinien po prostu zjeść tego byczego penisa.

Polecane

Share This