Najnowszy album Złodziei Ananasów


2012.09.06

opublikował:

Najnowszy album Złodziei Ananasów

Przez ostatnie parę lat ten brytyjski zespół cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje coraz większe grono fanów, czego dowodem są coraz dłuższe trasy koncertowe, triumfalne występy na festiwalach, nagrania w należących do Petera Gabriela studiach Real World, projekty okładek autorstwa znakomitych artystów, w tym samego Storma Thorgesona. Wiele z tych sukcesów należy przypisać albumowi „Someone Here Is Missing” z 2010r., który spotkał się z entuzjastyczną reakcją publiczności i krytyków.

Podobny entuzjazm wzbudzi zapewne najnowsze wydawnictwo zespołu, „All The Wars”, na którym frontman Bruce Soord prezentuje się jako bardzo dojrzały twórca, a rosnąca pewność siebie jego kolegów pozwala im podążać w coraz odważniejszych muzycznych kierunkach. Dowodem na to jest zaproszenie do współpracy 22-osobowej sekcji smyczkowej i chóru. Bruce Soord: „Nie żałowaliśmy pieniędzy na pełną rozmachu produkcję, ale pod nią kryje się czysta rockowa płyta. Chwilami jest bardzo ciężka, ma też delikatne i piękne momenty”.

Na okładce znalazło się zdjęcie Marka Mawsona będące częścią projektu Aqueous. Inne jego dzieła wyświetlano na murach pałacu Buckingham podczas występu Paula McCartneya w ramach koncertu jubileuszowego królowej Elżbiety II.

Tracklista:

1. Burning Pieces

2. Warm Seas

3. Last Man Standing

4. All The Wars

5. Build a World

6. Give It Back

7. Someone Pull Me Out

8. One More Step Away

9. Reaching Out

Polecane

Share This