„Napad na serce” od Viki Gabor wyprodukowany przez światowych producentów


2022.02.05

opublikował:

„Napad na serce” od Viki Gabor wyprodukowany przez światowych producentów

Foto: @dagsoon

Taneczny, pełen energii singiel – „Napad na serce” – niesie za sobą brzmienia największych popowych przebojów ostatnich kilkunastu miesięcy. I nic w tym dziwnego. Produkcją utworu zajęli się Tim Crudu oraz DJ Katch – współtwórcy numerów między innymi Avy Max oraz The Chainsmokers. Polski tekst do piosenki napisał Jeremi Sikorski, z którym Viki pracowała przy ostatnich dwóch singlach – „Moonlight” oraz „Toxic Love”.

„Napad na serce” jest dla mnie przede wszystkim piosenką o tym, aby nie oceniać ludzi zbyt pochopnie. Bohaterka tego utworu odrzuciła pewną znajomość z chłopakiem, ale chwilę potem zdała sobie sprawę, że on jest jednak spoko gościem i, że może jej decyzja wcale nie była taka dobra. Poczuła między nimi to „przyciąganie”, o którym śpiewam w refrenie” – mówi Viki Gabor.

Aktualnie Viki oprócz nauki, większość czasu poświęca pracy nad nowym albumem z polskimi oraz zagranicznymi producentami. W tym roku nastolatka nie zamierza zwalniać tempa i prezentować regularnie swoje kolejne, muzyczne odsłony. Ponadto, kilka tygodni temu wraz z rodziną, przeprowadziła się tymczasowo do Warszawy w związku z nagraniami do 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Viki jest najmłodszą uczestniczką w historii programu.

Polecane

Share This