Narodziła się nowa gwiazda – Safura


2010.05.13

opublikował:

Narodziła się nowa gwiazda – Safura

Udział w Eurowizji 2010, i to jako faworytka, jest spełnieniem marzeń dla Safury Alizade. Na chwilę obecną, jest to najważniejszy cel w jej życiu. Safura już w dzieciństwie była typem zdobywcy. Nie podda się więc za nic w świecie. Najważniejsza scena Europy czeka na nią wraz z najlepszą szansą życiową na rozpoczęcie kariery jako piosenkarka.  Safura jest reprezentantką Azerbejdżanu który wystartuje z piosenką „Drip Drop”, napisaną przez słynnych Szwedów, Andersa Bagge oraz Stefana Öhrn. Muzykę skomponowała Sandra Bjurman.

Safura bardzo ciężko pracuje i uczy się codziennie nowych rzeczy. Tańczy i śpiewa. Uczy się i tworzy. Marzy i ma nadzieję, że jej słowa zostaną usłyszane. Cały swój wolny czas pomiędzy próbami wykorzystuje na modę. Jej ulubionymi projektantami są  Domenico Dolce i Stefano Gabbana, Jan Pol Gaultier oraz Mark Jacobs.

 

Safura Alizade jest wielką fanką sagi “Zmierzch”. Przeczytała wszystkie książki Stefany Mayer. Śledzi wszystkie informacje na temat filmu o współczesnych Romeo i Julii, jak również na temat prywatnego życia aktorów.

Uwielbia Roberta Pattinsona, który gra przystojnego wampira Edwarda. Być może Safura śpiewa o nim? Musimy to rozszyfrować!  

Niewątpliwie największym talentem Safury jest muzyka a jej największą pasją – śpiewanie.  Zaczęła śpiewać w wieku trzech lat. W wieku lat sześciu miała już na koncie swój pierwszy występ. Od tamtej pory bierze udział w różnych konkursach. Wygrała już Azerbejdżański program talentów  “Yene Ulduz” który jest siostrzanym programem Idola (Pop Idol). Safura jest młodym symbolem seksu w Azerbejdżanie. Ta gorąca młoda kobieta jest idealną kombinacją do reprezentowania Azerbejdżanu – Kraju Ognia. Jest pewną siebie, stylową i utalentowaną osobą.   

Choreograf Beyonce -JaQuel Knight pracuje nad wielkim przedsięwzięciem dotyczącym teledysku oraz występów scenicznych Drip Drop, aby dodać Safurze rozmachu gwiazdy na głosowaniu Eurowizji. Jest on jednym z najgorętszych nazwisk i najbardziej pożądanych choreografów na świecie, a wiadomość o współpracy z  JaQuel’em jest jedną z największych niespodzianek dotyczących występu Safury w konkursie Eurowizji. Knight jest niewątpliwie najlepszym choreografem komercyjnym w tej branży, niemal wielbiony za niezwykłą współpracę z Beyoncé (Single Ladies, I Am tour), Britney Spears (Circus tour) oraz innymi gwiazdami.  Jednym z jego aktualnych projektów jest tegoroczna wersja Amerykańskiego Idola.

“Jak usłyszałam, że JaQuel będzie moim choreografem, o mało nie zemdlałam. To znaczy, znam go jako choreografa Beyonce. Więc możecie sobie wyobrazić. Byłam bardzo zdenerwowana na pierwszym spotkaniu z nim. Ale okazał się fajnym facetem. Myślę, że mam z nim wiele wspólnego. Bardzo dobrze się rozumiemy. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę z nim pracować” mówi Safura.

Tagi


Polecane

Share This