Natalia Nykiel: „Wierzę w Boga i kocham LGBT” (wideo)


2019.08.17

opublikował:

Natalia Nykiel: „Wierzę w Boga i kocham LGBT” (wideo)

fot. Paweł Zanio

Natalia Nykiel była jedną z gwiazd pierwszego dnia tegorocznego Kraków Live Festival. Namiot, w którym występowała wypełnił się po brzegi na długo przed tym, jak Nykiel wyszła na scenę.

Artystka porwała publiczność swoimi hitami do tego stopnia, że na jednym z utworów ludzie zaczęli tańczyć pogo. Dużym zaskoczeniem było wykonanie hitu „Born This Way” Lady Gagi, który Natalia poprzedziła krótką przemową na temat osób LGBT.

LGBT to nie jest ideologia. To są ludzie. To jedni z najmądrzejszych i najbardziej kreatywnych ludzi jakich znam. Są dla mnie najważniejsi! (…) Wierzę w Boga i naprawdę głęboko wierzę w to, że kocha nas wszystkich tak samo – mówiła ze sceny artystka.

Byłem tam, kilka metrów od sceny i ścisnęło mnie aż w żołądku, bo to było nieoczekiwane, piękne i przede wszystkim bardzo szczere. Dziękuję Natalia! – komentuje cytujący wokalistkę dziennikarz Piotr Grabarczyk.

W trakcie występu na ekranach pojawiały się równościowe hasła. Tłum nagrodził występ gromkimi brawami i okrzykami. Wśród wpisów fanów Lady Gagi nie brakuje komentarzy, że ich idolka byłaby dumna z polskiej artystki.

 

 

Polecane

Share This