Natalia Nykiel zawiesza karierę muzyczną?


2019.09.15

opublikował:

Natalia Nykiel zawiesza karierę muzyczną?

foto: P. Tarasewicz

Natalia Nykiel opublikowała na swoim instagramie film, w którym poinformowała, że jej wczorajszy koncert w Poznaniu był ostatnim w tym roku. Wokalistka postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń i studiować za granicą.

“Chciałabym wam powiedzieć coś ważnego. Jak wiecie, nauka jest czymś bardzo ważnym w moim życiu. W momencie, gdy przyjechałam po raz pierwszy do Warszawy, przyjechałam na studia. W tym samym czasie podpisywałam swój kontrakt płytowy. Wszystko, co się działo przez ostatnie pięć lat muzycznie w moim życiu – koncerty, płyty, spotkania z wami – działo się równolegle z moimi dziennymi studiami, które cały czas kontynuuję.

Planowałam to sobie od kilku lat. Mianowicie studia za granicą. Dziś jesteśmy w Poznaniu. To bardzo ważny koncert, szczególny, ponieważ to nasz ostatni koncert w tym roku. Już jutro tak naprawdę wyjeżdżam, więc chciałam wam bardzo podziękować za to, co się wydarzyło. Za to, że jesteście ze mną.

Obiecuję wam, że wrócę szybciej niż myślicie, że wrócę ze zdwojoną siłą, pełna energii. Mam nadzieję, że widzimy się już niedługo na kolejnych koncertach”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

📣🚨👋🏼Kochani, ważne rzeczy!!! 🙈

Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)

Polecane

Share This