Natalia Szroeder dołącza do managementu Kayax


2021.02.15

opublikował:

Natalia Szroeder dołącza do managementu Kayax

Kayax bierze pod swoje skrzydła coraz to nowych artystów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do managmentu wytwórni dołączyła Natalia Szroeder. To nie koniec – jak przekazał label, piosenkarka pracuje właśnie nad nowym albumem, który ma się niebawem ukazać na rynku. Natalia jest niezwykle oryginalną i świadomą artystką, która nieustannie poszukuje swojej muzycznej ekspresji. Jest kompozytorką, piosenkarką oraz autorką tekstów. Do jej największych hitów możemy zaliczyć takie utwory jak „Parasole”, „Powietrze” czy „Zamienię Cię”. Co ciekawe, Natalia Szroeder wystąpiła w kilku programach: „Od przedszkola do Opola”, „Szansa na Sukces”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej debiutancki album pt. „NATinterpretacje” ukazał się w 2016 roku.

Artystka niezwykle oryginalna i świadoma, która nieustannie poszukuje swojej ekspresji muzycznej. Obecnie pracuje nad nowym albumem. Natalia, witaj w rodzinie! 🙌 – napisano na stronie wytwórni.

SPRAWDŹ TAKŻE: Natalia Szoreder pokazuje zdjęcie w stylizacji, której żałuje i fotkę z pierwszej randki

Niedawno fani mogli usłyszeć Natalię Szroeder w nowym singlu Margaret. Numer „Sold out” pochodzi z krążka „Maggie Vision”. Album z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji: hip-hopem oraz urban music, z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio wydarzyły się w jej życiu oraz tuż obok. W sieci pojawił się pełny kobiecości klip do wspomnianego wyżej utworu. „Sold out” to dzieło Łukasza Zabłockiego oraz Papaya Films.

Kayax zostało założone w 2001 roku z inicjatywy Kayah oraz Tomika Grewińskiego. Początkowo wytwórnia miała wydawać jedynie albumy Kayah. Jednak w 2003 roku postanowiono jej nazwą sygnować płyty innych, głównie początkujących wykonawców.

Wytwórnia Kayax powstała, ponieważ nie czuliśmy się usatysfakcjonowani tym, co oferują rodzimi wydawcy. Był taki moment, kiedy wydawało się, że nic się nie dzieje na rynku w Polsce, że jest jakiś marazm. Mam zamiar być wydawcą, o jakim ja sama zawsze marzyłam: pełnym szacunku dla sztuki i jej twórców. To będzie wytwórnia dla artystów inteligentnych, niezależnych, poszukujących – zapowiadała wtedy Kayah.

Wytwórnia szybko się rozrosła, a z roku na roku pod jej szyldem ukazywały się kolejne tytuły. Do dziś Kayax wydało blisko 140 albumów, w tym m.in. krążki Marii Peszek, Marka Dyjaka, Artura Rojka czy Smolika.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This