Negatyw promują DVD

W listopadzie trasa koncertowa.


2012.11.11

opublikował:

Negatyw promują DVD

3-go grudnia nakładem Fenix Music ukaże się koncertowe DVD zespołu Negatyw pt. „LIVE10” zrealizowane podczas koncertu z okazji 10-lecia zespołu w klimatycznym Teatrze Śląskim w Katowicach.

Wydarzenie to zostało zarejestrowane przez 9 kamer w technologii HD, a publiczność mogła usłyszeć takie hity jak „Amsterdam” w wykonaniu Muńka Staszczyka czy „Księżycową Podróż” w aranżacji zespołu Hey. Nie zabrakło również takich utworów jak „Paczatarez”, „Dziewczyny Nie Palcie Marihuany” i „Mam to co chciałem”. Piosenki z repertuaru Negatywu gościnnie wykonali również tacy artyści jak Olaf Deriglasoff, Maciej Cieślak (Ścianka) oraz Kamil i Szymon Bartkowiak z zespołu The October Leaves.

W listopadzie zespół wyrusza w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Negatyw zagra w 10 miastach, w tym m.in. wybierze się w krótką podróż do Manchesteru, a także wystąpi w Warszawie w ramach cyklu PEPSI Rocks w Hard Rock Cafe.

Trasa obejmować będzie: 

DVD „LIVE10” jest już dostępne w przedsprzedaży – do 30 listopada można nabyć je w promocyjnej cenie na stronie www.live10.pl

Negatyw to śląski zespół alternatywny, który ma na swoim koncie 4 długogrające płyty: „Paczatarez” (2002), „Pamiętaj (2004), „Manchester” (2005), „VIRUS” (2010), 14 singli, kilkanaście teledysków i ponad 400 koncertów.

Tagi


Polecane