Negatyw w Chinach (video)

Zobacz pierwsze video-relacje z trwającej trasy...


2013.05.01

opublikował:

Negatyw w Chinach (video)

Od 22 kwietnia zespół Negatyw przebywa w Chinach podczas swojej trasy „Negatyw CHINA TOUR 2013” w ramach której zagra 9 koncertów! w 9-ciu różnych miastach. Śląska grupa wystąpiła jak dotąd w Pekinie oraz Xian. Kolejne koncerty odbędą się w Changsha, Guiyang, Chongqing, Dali, Kunming, Chengdu, Wuhan. Oprócz koncertów, Negatyw podczas swojego miesięcznego tourne realizuje film dokumentalny pokazujący życie polskiego zespołu w trasie.

Śląski zespół który ma na swoim koncie najdłuższą klubową trasę w historii Polskiego rocka podczas której w 75 dni zagrał 52 koncerty, po raz kolejny udał się w niecodzienną trasę, ma do pokonania ponad 11 tys km.

Negatyw 23 kwietnia zagrał w słynnym YUGONGYISHAN CLUB w Pekinie. W klubie w którym dotychczas zagrały takie tuzy muzyki jak: Jose Gonzalez, Peaches, Buzzcocks czy Ebony Bones.

Podczas podróży zespołowi towarzyszyć będzie ekipa filmowa, dokumentująca trasę i przygody zespołu. Zarejestrowany materiał filmowy wyemitowany zostanie w telewizji jesienią bieżącego roku.

Przemierzymy w samych Chinach ponad 11 tys. km. Będziemy poznawać ten niezwykły kraj od strony kulturowej jak i kulinarnej. Chciałbym aby ten film który będziemy realizować, pokazał jak naprawdę wygląda życie muzyków w trasie, bez kolorowania i tej całej marketingowej otoczki” – mówi Mietall Waluś, lider zespołu Negatyw.

Polecane