Nergal: „Era notorycznych kłamców nie dobiegła końca, ale jest znacznie ograniczona”


2020.11.08

opublikował:

Nergal: „Era notorycznych kłamców nie dobiegła końca, ale jest znacznie ograniczona”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

To już pewne, że Joe Biden zostanie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. I choć Donaldowi Trupmowi ciężko się z tym pogodzić, raczej nikt nie bierze na poważnie jego słów na temat nieuczciwej wygranej jego demokratycznego konkurenta. Wygraną Bidena na swoim Instagramie skomentował Nergal, który twierdzi, że zmiana na lepsze w jednym kraju może doprowadzić do rewolucji w innych państwach.

Widziałem ogłoszenie CNN i szczerze mówiąc, poczułem dużą ulgę. Dlaczego to ulga dla Polaka z drugiego końca globu? Mówię ci od razu: to światło na końcu tunelu, że era oportunistów, notorycznych kłamców nie dobiegła końca, ale będzie znacznie ograniczona! Zmiana w jednym kraju może inspirować i odbijać się echem w innym, aby pchnąć sprawy dalej i rozpocząć „rewolucję”. Jeśli przyczyna jest słuszna, ludzie w końcu za nią pójdą. Ale NAJPIERW MUSZĄ wstać z kolan. Widzę duże podobieństwo między naturą rządu polskiego i amerykańskiego i kilkoma innymi, które NIE odpowiadają moim oczekiwaniom. Polska następna. FUCK THE SYSTEM, bo system nie działa! – napisał muzyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Soooo?! This is it? I saw the CNN announcement and it feels like a big fuckin’ relief honestly. Why it is a relief for a Polish guy from the other side of the globe? I tell u right away: it’s a light in the end of a tunnel that MAYBE era of barrators, opportunists, notorious liers is not finished but will be significantly limited! Change in one country can inspire and resound in another to push things further and start a “revolution”. If the cause is right, people will follow eventually. But FIRST they MUST get up from their knees. I see a big parallel between the nature of Polish and American government and few others that do NOT appeal to my expectations. Poland’s next. FUCK THE SYSTEM coz the system ain’t working!🖕💪🤘

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Polecane


Share This