Niall Horan przyjedzie do Polski


2020.02.28

opublikował:

Niall Horan przyjedzie do Polski

fot. mat. pras.

Harry Styles nie jest jedynym byłym członkiem nieistniejącego już One Direction, którego zobaczymy w tym roku w Polsce. 13 października nad Wisłą zawita także Niall Horan, który będzie promował planowany na 13 marca album „Heartbreak Weather”. Artysta wystąpi w COS Torwar w Warszawie.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.

Niall Horan rozpocznie trasę koncertową związaną z promocją „Heartbreak Weather” 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Pochodzący z irlandzkiego Mullingar Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction. Dzięki albumowi „Flicker” (Capitol Records), artysta odniósł także solowy sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 r. i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

Polecane

Share This