Nickelback zagrają w Polsce


2013.03.12

opublikował:

Nickelback zagrają w Polsce

Jak moża wyczytać na Facebooku wytwórni Warner Music Poland, do polskiego koncertu Nickelback dojdzie 2 listopada na warszawskim Torwarze. Formacja wystąpi w ramach europejskiej części trasy The Hits Tour 2013.

Po wyprzedanej europejskiej trasie z 2012 roku, promującej królujący na listach album ‘Here and Now’, olbrzymie zapotrzebowanie na powrót zespołu nie przeszło bez echa. “Byliśmy zachwyceni ilością ludzi, która przyszła nas zobaczyć” komentuje frontman Chad Kroeger. “Było tak wielu fanów, którzy nie mogli kupić biletów, że byliśmy wręcz zalewani prośbami o nowe koncerty. Poza tym uwielbiamy grać w Europie!”

Takie hity jak How You Remind Me, Photograph, Burn It To The Ground i Rockstar dołączyły do grona utworów bijących rekordy popularności w ostatnim czasie, m.in. When We Stand Together, Bottoms Up, Lullaby i Trying Not To Love You. Podczas koncertów usłyszeć będzie można zatem największe hity z ponad dziesięciu lat, dzięki czemu koncerty Nickelback będą niezapomnianymi. Ze światowymi mega hitami radiowymi Nickelback ma opinię zespołu, który – gdziekolwiek się pojawi – dostarcza świetną zabawę.

Zespół otrzymał pięć nominacji Grammy, trzy American Music Awards i 12 Juno awards. Został także  okrzyknięty “Group of the Decade” przez magazyn Billboard w 2009 roku. Ich płyty i single pokrywały się wielokrotnie platyną w całej Europie, a na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów albumów grupy – nie jest zatem zagadką, dlaczego fani są tak mocno spragnieni tej kanadyjskiej czwórki.

Ceny biletów: 161 zł (płyta i trybuny), 193 zł (golden circle). Bilety będą dostępne od najbliższego piątku od godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl.


Polecane

Share This