Niech żyje BAL – Boaz van de Beatz i Mr. Polska na I urodzinach klubu


2016.03.11

opublikował:

Niech żyje BAL – Boaz van de Beatz i Mr. Polska na I urodzinach klubu

Warszawski BAL kończy rok. Klub zaprasza na dwudniową imprezę urodzinową, która odbędzie się w najbliższy weekend. W piątek w BALU wystąpi Boaz van de Beatz, młody holenderski DJ i producent nazywany czwartym członkiem Major Lazer. Kompan i podopieczny Diplo z Mad Decent czy założyciel coraz popularniejszego labelu Nouveau Riche. Boaz dotychczas współpracował (poza Major Lazer i Diplo) z takimi artystami jak Yellow Claw, Jack Ü, Madonna, Ariana Grande, Pharrell Williams, Riff Raff, Justin Bieber czy Sean Paul. Jego brzmienie to mieszanka dance`u, trapu, EDM, dubstepu, moombahtonu czy dancehallu i nazywane jest „Major Lazer na sterydach”

Razem z nim wystąpi jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej, kompan Boaza z Nouveau Riche, do tej pory współpracujący też m.in. z Yellow Claw czy Riff Raffem – Mr. Polska. Ksywka tego holenderskiego rapera nie jest przypadkiem – ma on polskie korzenie (urodził się w Toruniu, a do Holandii wyemigrował, gdy miał trzy lata), które dumnie podkreśla w utworach czy teledyskach, a jego twórczość to szalona jazda bez trzymanki i mieszanka pozornie skrajnych klimatów, od rapu po dutch-trap, które łączy jedno – nieskrępowana niczym zabawa, Pod koniec 2011 tytuł Polaka roku przyznała mu polsko-holenderska fundacja Polonus, jednak to na naszych urodzinach będzie mógł po raz pierwszy wystąpić na ojczystej ziemi.

Support przed główną gwiazdą wieczoru zagra dwójka Młodych Wilków – Żabson i Wac Toja. Oprócz tego oprawę muzyczną zapewnią 3AM BOYZ w składzie Auer x ERR BITS x ZeIN a BALagan przejmie we władanie DJ Hubson.

Start: 22:00

Wejście: 20 zł

Wstęp od 18 lat, selekcja.

Sobota to drugi dzień urodzinowej imprezy. Tego dnia usłyszycie szerokie grono najlepszych spośród BALowych DJ`ów – imprezę na dużej sali rozkręcą bowiem Haade Music, DJ Spox i DJ NOZ aka eNOZet człowieku, a BALaganem zaopiekuje się trio DJ Tuniziano, DJ Rizzle i DJ Hubson.

Z imprezowym setem pełnym słonecznych i letnich brzmień do Warszawy zawita również ponownie Jax Jones – brytyjski multiinstrumentalista, DJ i producent, znany przede wszystkim ze swojej współpracy z Duke`em Dumontem przy mega hicie „I Got U”. Z krótkimi urodzinowymi występami wpadną tego wieczoru Tede, VNM i Wojtek „Łozo” Łozowski.

Start: 22:00

Wejście: 20 zł

Wstęp od 18 lat, selekcja.

Tagi


Polecane

Share This