Niepublikowany numer Chady trafił do sieci


2019.11.15

opublikował:

Niepublikowany numer Chady trafił do sieci

foto: mat. pras.

W związku z premierą filmu PROCEDER oraz dwóch albumów „Chada: Jesteś legendą” i „Proceder: Żyj aż do bólu (Muzyka z filmu)” Step Records prezentuje premierowy singiel „Zwykły Facet”.

Niezwykle klimatyczny bit i produkcja utworu to dzieło RX’a. Ujęcia z filmu zostały użyczone przez Global Studio– producenta filmu „Proceder”. Za ich montaż odpowiada ekipa filmowa Tocannes.

CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ

Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady.

Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej.

PROCEDER: ŻYJ AŻ DO BÓLU (MUZYKA Z FILMU)

Wytwórnia Step Records prezentuje soundtrack z filmu „Proceder”! Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z wcześniejszych etapów jego kariery – podkreślają włodarze Step Records.

Polecane

Share This