Niesłuchowski o The Voice of Poland: „Od początku założyłem, że nie mam oczekiwań”


2023.08.30

opublikował:

Niesłuchowski o The Voice of Poland: „Od początku założyłem, że nie mam oczekiwań”

fot. kadr z wideo

Powiedzieć, że Piotr Niesłuchowski długo kazał na siebie czekać, to nic nie powiedzieć. Wokalista zajął trzecie miejsce w I edycji The Voice of Poland, która była emitowana w 2011 r. W nowym odcinku Flintesencji artysta wyjaśnia, dlaczego nie poszedł za ciosem i dopiero w ubiegłym roku zaczął wydawać muzykę pod własnym nazwiskiem. Piotr wspomina także Voice’a, podkreślając, że szedł do programu, nie mając wobec niego żadnych oczekiwań i być może również dlatego nie próbował swoich sił zaraz po programie.

W tym tygodniu w sieci pojawił się nowy singiel Piotra „Kto obroni”. To właśnie przy okazji premiery tej piosenki artysta zawitał do naszej redakcji.

Nawiązuje on do tematyki dwóch poprzednich piosenek, ale w sposób bardziej delikatny i pełen nadziei. Mimo niepokojącego refrenu, jest to mimo wszystko pozytywna piosenka, która niejako wyśmiewa ludzkie nieracjonalne obawy i zwraca uwagę na to, że sami niepotrzebnie stwarzamy sobie wiele problemów.

Niesłuchowski to wokalista, tekściarz, kompozytor i gitarzysta. Z muzyką poznał się bliżej, mając 17 lat. To wtedy dołączył do pierwszego zespołu i od tamtej pory śpiewał w kilku kolejnych z mniejszymi i większymi sukcesami. Przez kilka lat grał ze Skubasem, zaśpiewał u boku Natalii Przybysz podczas koncertu MTV Unplugged, napisał i nagrał chórki na solową płytę Kielicha (Lady Pank). Zagrał w sumie ponad 200 koncertów, m.in. na Woodstocku, Juwenaliach UW, SSGW, UAM, Męskim Graniu 2019 w Warszawie i wiele innych. Wystąpił także w I edycji The Voice of Poland, gdzie zajął 3. miejsce, co umożliwiło mu napisanie i nagranie piosenki „Nothing’s Wrong” z Anią Dąbrowską.
Dziś ma 35 lat, pisze własne piosenki i występuje pod własnym nazwiskiem.

Polecane

Share This