Niespodzianka dla polskich fanów Boba Dylana


2012.09.05

opublikował:

Niespodzianka dla polskich fanów Boba Dylana

Równo tydzień dzieli nas od premiery najnowszego dzieła Boba Dylana – nowej studyjnej płyty zatytułowanej „Tempest”.

Artysta kontynuuje na niej szczytową formę znaną z ostatnich albumów (Love and Theft z 2001, Modern Times z 2006 i Together Through Life z 2009 roku): prestiżowy amerykański Magazyn Rolling Stone przyznał mu 5 na 5 gwiazdek dodając również, że może być to chyba najbardziej mroczny album w karierze barda. Odkrywanie każdej z 10 kompozycji to autentyczne przeżycie – w tradycyjne brzmieniowo utwory Dylan wplata żarty, aluzje i cytaty, które poznaje się nieraz dopiero po uważnym wsłuchaniu w każdy utwór. 

Polscy fani z płytą „Tempest” zapoznać się będą mogli jeszcze przed jej premierą w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Już w niedzielę 9 i poniedziałek 10 września pomiędzy godziną 19 a 20 usłyszeć tam będzie można utwory z nowej płyty jak i największe przeboje Dylana. Po raz pierwszy także będzie się można zapoznać z dodatkiem, załączonym do specjalnej edycji albumu „Tempest” – unikalnymi okładkami magazynów muzycznych, które w trakcie 50-letniej kariery uświetnił swoją osobą Bob Dylan.

Do wybranych szczęśliwców składających w tym czasie zamówienie w restauracji trafi również specjalna pula płyt „Tempest”.

Polecane

Share This