Niespodziewany gość na płycie Popka i Matheo


2018.08.29

opublikował:

Niespodziewany gość na płycie Popka i Matheo

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Popek i Matheo pracują nad kolejną wspólną płytą. Poprzednia, zatytułowana „Król Albanii”, uzyskała diamentowy status. Czy nowa powtórzy sukces, tego dowiemy się z czasem. Póki co Matheo zapewnia, że będzie zupełnie inna.

Jedyną rzeczą, jaka łączy “Króla Albanii” z nadchodzącym “Dr Jekyll & Mr Hyde”, jest eklektyzm. To co wraz z Popkiem zaczęliśmy na poprzednim albumie, to co was najbardziej zaskoczyło, jest ideą rozwijaną i kontynuowaną na nadchodzącym. Myśląc więc, że po odsłuchaniu jednego utworu z nowej płyty, będziecie już wiedzieć, czego się spodziewać, kolejny kompletnie was zdezorientuje – napisał dziś na fanpage’u producent.

Wiemy już, że będzie inaczej, poznaliśmy także pierwszego gościa. Popek i Matheo zaskoczyli fanów, ogłaszając, że na ich wspólnej płycie pojawi się uznany aktor Daniel Oldbrychski, którego ostatnią przygodą z muzyką była rola w teledysku do utworu „Polsko” Krzysztofa Zalewskiego.

Nie byłem nigdy w muzyce zwolennikiem spoczywania na laurach czy odgrzewania kotletów. Nigdy nie starałem się kurczowo trzymać utartych bezpiecznych szlaków, stąd ogólnie szerokie spektrum odczuć do mojej osoby, stąd moja współpraca z Popem i stąd też żadnych kolejnych wersji czegoś, co się sprawdziło. Ryzyk & fizyk, #drjekyllandmrhyde – komentuje Matheo.

Wkrótce możemy spodziewać się pierwszego singla i informacji na temat albumu. Tymczasem przypominamy pierwszy wspólny krążek Popka i Matheo.

Polecane

Share This