Nigeryjczycy bawią się na weselu przy muzyce System Of A Down. Nagranie szybko stało się viralem


2020.06.22

opublikował:

Nigeryjczycy bawią się na weselu przy muzyce System Of A Down. Nagranie szybko stało się viralem

foto: mat. pras.

Nigeryjczycy potrafią się bawić, świadczy o tym wideo z wesela pary mieszkańców tego kraju, które obiegło świat, szybko stając się viralem. Poniżej znajdziecie nagranie, na którym możemy zobaczyć grupę ludzi bawiącą się przy „Toxicity” System Of A Down. Wideo ojęło Toma Morello z Rage Against The Machine, który podzielił nim ze swoimi odbiorcami na Twitterze. Krótki filmik dotarł także do do Serja Tankiana. Wokalista System Of A Down określił je mianem „niesamowitego”. Patrząc na to, co dzieje się na poniższym filmie, trudno nie przyznać mu racji.

30 czerwca w Krakowie miał się odbyć koncert System Of A Down. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa grupa została zmuszona do odwołania występu w Polsce oraz kilku innych krajach.

Mimo iż System Of a Down po kilkuletniej przerwie wrócili do koncertowania już w 2010 roku, fani nadal nie doczekali się następcy „Hypnotize” z 2005 roku. W udzielanych od czasu do czasu wywiadach muzycy tłumaczą to niemożliwością wypracowania kompromisu.

Próbowaliśmy kilka lat temu. Napisałem piosenki, oni też, ale nie potrafiliśmy dojść do porozumienia. To wszystko. Nadal się przyjaźnimy, gramy razem, bawimy się razem i tyle – komentował niedawno Serj.

Polecane


Share This