Nizioł z potężną dawką przekazu w najnowszym singlu


2021.02.08

opublikował:

Nizioł z potężną dawką przekazu w najnowszym singlu

fot. YouTube

Nizioł prezentuje kolejny klip promujący swój nadchodzący solowy album pt. „Game Plan”. W mocnym, przepełnionym przekazem numerze „Sentencja” raper dzieli się swoimi refleksjami na temat otaczającej nas rzeczywistości. Producentem utworu jest Szwed SWD.

„Sentencja” to trzecia zapowiedź nadchodzącego krążka. Wcześniej artysta podzielił się utworami „Progres” i „Bagaż”. W pierwszym gościnnie towarzyszył mu Adi Te, w drugim pojawili się Intruz i Peja.

– „Game Plan” to zbiór 16 utworów, które powstały w momencie reorganizacji mojego życia: dieta, treningi plus zdrowy tryb życia. Musiałem wiele rzeczy poukładać od nowa, aby móc się skupić na mojej pasji – efekt tej pracy już niebawem będziecie trzymać w dłoniach – komentuje Nizioł.

Nowy album artysty możecie już zamówić na Preorder.pl, gdzie znajdziecie wydanie wzbogacone o specjalną książeczkę ze zdjęciami oraz wszystkimi tekstami, autograf Nizioła oraz wlepy.

„Game Plan” trafi na rynek 5 marca, ale już teraz na naszym kanale możecie zobaczyć podcast Proceente Feat., w którym Nizioł i Szwed SWD opowiadają o nadchodzącym krążku. Poza nim w rozmowie poruszono szereg innych tematów, m.in. funkcjonowania artystów w czasie pandemii, filmów „Proceder” oraz „Skandal. Ewenement Molesty”.

Jeśli chodzi o film o Moleście to miałem normalnie ciary. Ja te same sytuacji przeżywałem w tych samych czasach. Doskonale je pamiętam. Film Molesty trafił do mnie w stu procentach – mówił o „Skandalu. Ewenemencie Molesty” Nizioł.

Nizioł opowiedział także o pracach nad albumem Bilona i Paprodziada z grupy Łąki Łan, zdradził, co myśli o modzie na morsowanie i odniósł się do #lockdownchallenge Jongmena.

Polecane


Share This