Novika i FOX w Fabryce Trzciny


2010.02.09

opublikował:

Novika i FOX w Fabryce Trzciny

Znają się od lat, wzajemnie wsparli swoje solowe albumy, a teraz razem wystąpią na jednej scenie! Niepowtarzalna okazja, żeby podczas jednego wieczoru posłuchać nowych nagrań Noviki i Foxa w wersjach koncertowych.

Rok 2010 to nowy etap w karierze Noviki, związany z nowym, dynamicznym klimatem dominującym na płycie „Lovefinder”. W Fabryce Trzciny Novika nie tylko zaprezentuje nowe utwory z płyty „Lovefinder” ale będą one wykonane w towarzystwie nowych muzyków. Zmieniając skład zespołu Kasia szukała muzyków nieco szalonych, którzy nie widzą przed sobą żadnych ograniczeń i chcą się dobrze bawić na scenie. W składzie pozostał wieloletni współpracownik Noviki, perkusista Andrzej Rajski, a dołączyli: Agim Dzeljilji (Oszibarack) – instr. klawiszowe, gitara, elektronika oraz Daniel Walczak (Mały72) – bas, elektronika. Koncerty Noviki będą miały bardziej imprezowy charakter, ale rolę główną nadal odegra głos autorki całego zamieszania.

Fox to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe wpółpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 5 lat temu z zepołem „15 minut projekt” którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność. Teraz przyszedł czas na jego pierwszy autorski projekt „Fox Box”, na którym gościnnie pojawili się najważniejsi artyści polskiej sceny alternatywnej: Maria Peszek, Novika, Michał Skrok (Dick for Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star), Natalia Lubrano (Miloopa) i Tomasz Organek (SOFA).

Novika i FOX

10.02.2010 FABRYKA TRZCINY

godz. 20.00

Polecane

Share This