Nowa płyta B.O.K. coraz bliżej


2018.08.06

opublikował:

Nowa płyta B.O.K. coraz bliżej

foto: P. Tarasewicz

B.O.K. to ośmioosobowy skład który tworzą m.in. raper Bisz, producent Oer, wokalista Kay i DJ Paulo. Artyści jakiś czas temu zapowiedzieli nowy projekt „Symetria”, który na rynku pojawi się już we wrześniu.

Płyta jest już w zasadzie gotowa, do czego przyznali się sami muzycy. – Utrzymać koncept na przestrzeni całego albumu to naprawdę trudne zadanie, tym bardziej mamy frajdę, że udało nam się to zrobić zarówno na płaszczyźnie muzycznej jak i lirycznej. Jesteśmy świeżo po odsłuchu finalnej wersji płyty i nie możemy się doczekać aż oddamy ją w Wasze ręce! Do usłyszenia we wrześniu! – napisali kilka tygodni temu.

Teraz Bisz i spółka postanowili przypomnieć o projekcie. – Zbliżamy się do Was z dość nietypową hybrydą rapu, jazzu, soulu, rocka i szeroko pojętej alternatywy! Nie ma na nas szufladki, nie jesteśmy szafą grającą, ale może przemeblujemy trochę Wasze muzyczne zapatrywania 😉.

B.O.K. zapowiada nowy album

Jaki piszą sami artyści – “SYMETRIA” to oryginalny projekt multiinstrumentalnego bandu B.O.K, w którym środek ciężkości przeniesiony został z pojedynczych utworów na całokształt materiału. Bardzo ważna jest tutaj kompozycja, w której jednocześnie brało udział aż ośmiu twórców. Dzięki temu utwory mają charakter współczesnego soulu, jazzu i rocka.

Skład B.O.K to:

· Bisz Jarosław Jaruszewski – teksty, rap
· Oer Rafał Skiba – produkcja muzyczna
· Kay Karol Tomas – wokal, klawisze
· DJ Paulo Paweł Molenda – gramofony
· Marcin Bartyna – gitara
· Syluch Łukasz Sylwestrzak – skrzypce
· Bromba Michał Lutrzykowski – gitara basowa
· Pestka Arek Wiśniewski – perkusja

Polecane

Share This