Nowa płyta Magister Ninja


2012.07.15

opublikował:

Nowa płyta Magister Ninja

Na płycie znajduje się 17 utworów (ponad godzina muzyki). Prócz znanego już połączenia rocka z elementami hip-hopu i muzyki elektronicznej, na nowej płycie znajdziemy także elementy drum`n`bassu, dubstepu czy reggae. Pomimo dużej rozpiętości gatunkowej, płyta tworzy spójną całość. Zupełnie nowym elementem w odróżnieniu od poprzedniej płyty zespołu, jest dołączenie do składu Dj/Mc Akiry (związany poprzednio z ekipami Sonic Trip, Sonic Nation, Burning Lion Kru) który nie tylko zajął się akcjami na gramofonach, samplami oraz produkcją ale także wokalem w wybranych utworach.

Płytę można sprawdzić w następujących formach:

– z nowej, odświeżonej strony www.magisterninja.com można pobrać cały album w formacie mp3 za darmo, wraz z poligrafią;

– na kanale YouTube zespołu, można przesłuchać cały album;

– na stronie www.magisterninja.com można zamówić wersję fizyczną płyty za jedyne 15zł (wydanie w dikipaku z grafiką autorstwa Łukasza Bazeli oraz fotografiami autorstwa Gosi Wojny i Natalii Wieteski).

Ciekawostką jest również obecność na płycie utworu „Śnił mi się rodzinny dom” który jest coverem utworu Janusza Laskowskiego o tym samym tytule. Co istotne, Pan Janusz słyszał nową wersję utworu oraz w pełni ją zaakceptował.

Na stronie www.magisterninja.com cały czas można również pobierać poprzednią płytę zespołu pt. „Praca Magisterska” oraz mixtape „InKoper.01”.

 

 

Magister Ninja – powstał w roku 2009 w Łodzi. Zespół gra mieszankę muzyki rockowej z elektroniką oraz rapem. W 2010 roku zespół udostępnił swoją debiutancką płytę „Praca Magisterska”. Album zawierał 11 utworów (w tym cover Mieczysława Fogga).

Zespół zagrał wiele koncertów po całym kraju promując swój materiał, mając przyjemność grać u boku min. Apollo 440, Kazika i Kultu, H- Blockx, Macieja Maleńczuka i Psychodancing, Kamila Bednarka, Peji, T.Love, Enej, Tego Typa Mesa, Happysadu, Nagłego Ataku Spawacza, Oceanu, Grubsona, Rahima, O.S.T.R, Sokoła i Marysi Starosty, Małpy, 3ody Kru, Bob One`a, WSRH, Donguralesko, Rotten Bark i wielu innych grając zarówno na imprezach rockowych jak i hip-hopowych.

Polecane

Share This