Nowe fakty w sprawie podbicia Tekashiego. Jeden z napastników jest wysokiej rangi członkiem gangu Latin Kings

Nowe fakty rzucają inne światło na napad na nowojroskiego rapera


2023.04.01

opublikował:

Nowe fakty w sprawie podbicia Tekashiego. Jeden z napastników jest wysokiej rangi członkiem gangu Latin Kings

fot. kadr z wideo

Jeden z mężczyzn aresztowanych podczas pobicia Tekashiego 6ix9ine jest wysokiej rangi członkiem gangu Latin Kings. Przynajmniej tak twierdzą detektywi, którzy go złapali.

Szeryf hrabstwa Palm Beach mówi, że Rafael Medina Jr., najstarszy z trzech mężczyzn aresztowanych za napaść i rabunek Tekashiego, jest członkiem Latin Kings, który przez kilka lat zajmował wysokie stanowiska w gangu. Szeryf mówi, że ich detektywi z jednostki gangów mają dowody, że Medina Jr. jest „Inką” w Latin Kings hrabstwa Palm Beach. Oznacza to, że jest przewodniczącym kapituły. Jak twierdzą władze, Latin Kings i Bloods Gang mają bogatą historię jeśli chodzi o sojusze między gangami.

 

 

Co więcej, wyszło na jaw, że Medina Jr. został skazany w połowie 2000 roku, za przestępstwo związane z działalnością gangu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Tekashi po raz pierwszy komentuje swoje pobicie: „Ulica nie rządzi się żadnymi zasadami”

Szeryf hrabstwa Palm Beach poinformował także, że Anthony Maldonado jest członkiem LA Fitness i zaprosił Octaviousa na siłownię jako gościa. Octavious następnie wpuścił na siłownię swojego ojca. Wtedy doszło do atak na Tekashiego.

Policja postawiła napastnikom zarzuty pobicia i rabunku. Jeśli chodzi o zarzuty rabunku, to mężczyźni są oskarżeni o zabranie 6ix9ine’owi butów Balenciagi wartych 3000 dolarów, iPhone’a i breloka do kluczy (do Lamborghini) za 1200 dolarów.

Polecane

Share This