Nowe twarze w SBM Labelu prezentują debiutancki singiel


2019.04.29

opublikował:

Nowe twarze w SBM Labelu prezentują debiutancki singiel

fot. mat. pras.

Na pierwszy singiel zespołu KACPERCZYK nie musieliśmy czekać długo. Niedawno zakontraktowani artyści SBM Label właśnie zaprezentowali teledysk do utworu “IGGY”. Możecie go obejrzeć na kanale warszawskiej wytwórni.

KACPERCZYK to pierwsi wykonawcy alternatywni w szeregach SBM Label, wytwórni kojarzonej dotychczas wyłącznie z rapem. Zespół tworzą bracia – Maciek i Paweł – którzy z muzyką związani są od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji.

Braci nie można nazwać debiutantami. Mimo młodego wieku, mają na swoim koncie kilka zrealizowanych projektów muzycznych oraz występy na takich festiwalach jak Open’er, Orange Warsaw Festival czy Spring Break. Współpracowali m.in. z zespołem KAMP! i duetem Jan-rapowanie & NOCNY, którzy zaprosili ich na swoją płytę “Plansze”.

W najbliższym czasie KACPERCZYK szykują sporo nowości. Oprócz kolejnych singli pokażą się szerszej publiczności podczas trasy koncertowej promującej nadchodzącą płytę Solara “Pokój 0”, gdzie wystąpią z raperem jako live band.

Polecane

Share This