Nowe winyle w Biedronce od 1 lutego. Krążki dla każdego w świetnych cenach


2021.02.01

opublikował:

Nowe winyle w Biedronce od 1 lutego. Krążki dla każdego w świetnych cenach

Przez pandemię od kilku miesięcy nie odbywają się żadne festiwale muzyczne. Nie dotyczy to jednak tego, który organizuje sieć sklepów Biedronka. W jej sklepach rozpoczął się właśnie Festiwal Płyt Winylowych, na którym znaleźć można winyle w niskiej biedronkowej cenie 49,99 zł. Co ciekawe, od 1 do 13 lutego obowiązuje dodatkowa promocja: przy zakupie dwóch czarnych krążków, druga płyta będzie tańsza o połowę.

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznaliśmy najlepsze polskie okładki płytowe 2020 roku. Na podium wyłącznie rapowe płyty

Lista wykonawców, których albumy pojawiają się na Festiwalu Biedronki mogłaby służyć dzieciom do nauki alfabetu. Jest tu niemal wszystko od A do Z, od Bryana Adamsa i Aerosmith po Franka Zappę i Krystiana Zimermana. Podobnie jest z nurtami muzycznymi – kultowe pozycje trip-hopu jak Massive Attack sąsiadują z reggae (Bob Marley & The Wailers) i jazzem, reprezentowanym choćby przez trio Oscara Petersona i samego Charliego Parkera. A jest jeszcze muzyka metalowa, filmowa, pop i punk. Warto dodać, że Biedronka sięgnęła nie tylko po klasykę gatunków, ale i współczesne produkcje, na co powinni zwrócić uwagę m.in. fani Marilyna Mansona, Michaela Kiwanuki czy Imagine Dragons.

Oferta Festiwalu Płyt Winylowych może się różnić w zależności od sklepu i obowiązuje we wszystkich sklepach sieci z nielicznymi wyjątkami. Pełna lista wszystkich tytułów znajduje się na stronie sklepu.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This