Nowi wykonawcy w line-upie LuxFestu


2015.05.19

opublikował:

Nowi wykonawcy w line-upie LuxFestu

Do grona artystów, którzy wystąpią na czwartej edycji LuxFestu dołączyli Cuba de Zoo oraz projekt Panny Wyklęte. LuxFest 4 odbędzie się w dniach 3-4 października w poznańskiej Arenie.

Cuba de Zoo to rockowe trio, które można określić w trzech słowach: energia, melodia i dobre polskie treści. Są jednym z ulubionych zespołów dziennikarzy radiowej Trójki, na swoim koncie mają dwie świetnie przyjęte płyty.

Panny Wyklęte to projekt autorstwa Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili wokalistki polskiej sceny muzycznej reprezentujące różnorodność stylową. Płyty inspirowane są losem kobiet Wyklętych i opowiadają o ich tragicznych powojennych doświadczeniach głosem współczesnych artystek młodego pokolenia. Panny Wyklęte gościły już na scenie LuxFestu w 2013. Od tamtej pory ukazał się kolejny album „Panny Wyklęte: Wygnane vol.1 „, a już 19-tego maja premier mieć będzie jego druga część. Dzięki temu koncert Panien Wyklętych jest gwarancją nowych przeżyć artystycznych i wielu wzruszeń związanych z naszą historią.

Aktualny line-up:

03.10 (sobota):

Megitza

Hope

Cuba de Zoo

Łona, Webber & The Pimps

Luxtotpeda

04.10 (niedziela):

Arka Noego

Projekt za Wolność

Panny Wyklęte

Grubson

Lao Che


Polecane

Share This