Nowości od Metal Mind Productions


2011.09.26

opublikował:

Nowości od Metal Mind Productions

Crionics – N.O.I.R. (Nation Of Illusive Resemblance) CD

 

Najnowsze dzieło jednego z czołowych reprezentantów krajowej sceny nowoczesnego black / death metalu. „N.O.I.R.” to istna gratka dla fanów zespołu. Poza premierowymi utworami zawiera covery Rammstein „Moskau” oraz Immortal „Blashyrkh – Mighty Ravendark”, a także pierwsze demo zespołu z 1998 roku, na którym znajdziecie również cover Emperor „I am The Black Wizards”. Gościnnie na płycie wystąpili Peter (Vader) oraz Vogg (Decapitated).

 

Lista utworów:

 

1. NarcotiQue

2. Scapegoat

3. Perdition

4. Blashyrkh (Mighty Ravendark) *Immortal’s cover

5. Moskau *Rammstein’s cover

6. Mystic Past

7. Pagan Strength

8. The Black Warriors

9. I Am The Black Wizards *Emperor’s cover

Lecter – Inside / Outside CD

 

Za nazwą Lecter kryje się przede wszystkim osoba Romana Bereźnickiego, kompozytora muzyki, autora tekstów, a także charyzmatycznego lidera grupy. Debiutancki album Lecter to muzyka inspirowana twórczością takich artystów, jak: Depeche Mode, David Bowie, Ministry, Joy Division czy U2. Zespół z niebywałą lekkością tworzy energetyzujące, nietuzinkowe utwory, pełne świetnych melodii i przebojowych, zapadających w pamięć refrenów. Alternatywny rock z elementami muzyki electro. Zespół, jakiego na krajowej scenie jeszcze nie było!!!

 

Lista utworów:

 

1. Help

2. Don’t Stop Me

3. Morning

4. I’ll Come

5. Hidden Soul

6. Broke My Head

7. Over

8. Hold Me Now

9. Life Dice

 

Thievery Corporation – Live @ The 9:30 Club (DVD)

 

Jeden z najlepszych duetów dj-ów amerykańskiej sceny muzycznej po raz pierwszy w swojej historii na DVD! Znajdziemy tutaj nie tylko zapis koncertu, ale też i film dokumentalny o zespole.

Duet, który od 1995 roku tworzy dwójka DJów, Rob Garza i Eric Hilton, od lat dostarcza ekscytującą mieszankę muzyki elektronicznej z elementami acid – jazzu, dubu, czy muzyki brazylijskiej, zapraszając do współpracy takie znakomitości jak np Perry Farrell (Jane`s Addiction, Porno For Pyros), The Flaming Lips czy też Femi Kuti. Dotychczas zespół wydał 6 studyjnych albumów, z których najnowszy, „Culture Of Fear” ukazał się w czerwcu. Ich dokonania były wykorzystywane w filmach, serialach i w reklamach telewizyjnych (m.in.. Six Feet Under, CSI, Skyy Vodka, Jaguar, Lexus, EA Sports). Sami artyści remiskowali dokonania całej gamy twórców, od The Doors po Davida Byrne`a.

 

Lista utworów:

 

1)  Mandala

2)  Lebanese Blonde

3)  Until the Morning

4)  Shadows of Ourselves

5)  Liberation Front

6)  Originality

7)  Radio Retaliation

8)  Number’s Game

9)  Illumination

10) La Femme Parallel

11) 33 Degree

12) All That We Perceive

13) Hare Krisna

14) Exilio

15) Vampires

16) Sweet Tides

17) The Richest Man in Babylon

18) Assault on Babylon

19) Warning Shots

Polecane

Share This