Nowy album Post Malone’a w 2020?


2020.01.29

opublikował:

Nowy album Post Malone’a w 2020?

fot. kadr z wideo

W rozmowie z dziennikarzem The Roling Stone, Post Malone powiedział, że chciałbym zrobić niespodziankę swoim fanom i wydać nowy album jeszcze w 2020 roku. Przypomnijmy, że w 2019 roku ukazał się krążek “Hollywood’s Bleeding”, który został znakomicie przyjęty zarówno przez wielbicieli rapera jak i przez krytykę. “Hollywood’s Bleeding” było jednym z najczęściej stream’owanych albumów 2019 roku.
To na tej płycie znalazł się kawałek “Take What You Want” nagrany z Ozzym Osbournem. W wywiadzie dla Rolling Stone’a, Post przekazał najlepsze życzenia dla legendarnego rockmana, u którego zdiagnozowano niedawno Parkinsona.

– Pracując z nim nie miałem przez chwilę poczucia, że może być tak ciężko chory, Oczywiście ma pewne trudności z poruszaniem się, ale nie wyglądało to tak poważnie. Tak czy inaczej Ozzy jest bardzo silnym człowiekiem – powiedział raper.

Przypomnijmy, że Post Malone zadebiutuje w najnowszym filmie Marka Wahlberga “Spenser Confidencial”. Premiera obrazu przewidziana jest na 6 marca 2020 roku na platformie Netflix.

4 lutego, Post rusza w drugą część trasy koncertowej po Ameryce Północnej.

Polecane

Share This