Nowy kawałek Migos


2018.08.17

opublikował:

Nowy kawałek Migos

foto: mat. pras.

Migos wracają z nowym singlem. Posłuchajcie „Is You Ready”, które pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Mile 22” Marka Wahlberga.

Utwór wyciekł do sieci kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz możemy posłuchać oficjalnej wersji.

Quavo z Migos z trzema premierowymi kawałkami

Quavo jest najaktywniejszym członkiem grupy Migos. Korzystając z chwilowej ciszy w obozie grupy artysta podzielił się z fanami trzema premierowymi utworami. “Lamb Talk”, “Bubblegum” i “Workin Me” są już dostępne w sieci i można ich posłuchać tutaj.

Dwa tygodnie temu mogliśmy usłyszeć Quavo w nowym singlu DJ-a Khaleda “No Brainer” Piosenka jest drugim singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę Khaleda “Father of Asahd”. Wcześniej artysta zaprezentował piosenkę “Top Off”, do której dograli się JAY-Z, Future i Beyonce.

Bieber, Chance i Quavo pojawili się już wspólnie w kawałku Khaleda. Całą tróję mogliśmy usłyszeć w “I’m the One”, jednym z singli promujących ubiegłoroczną płytę “Grateful”.

Quavo zapomniał, że dograł się do płyty Beyonce i JAYA-Z?

Quavo udzielił niedawno wywiadu Billbordowi. Raper opowiedział m.in. o kulisach powstania dwóch utworów. Pierwszym jest “Stir Fry”, który pojawił się na ostatniej płycie Migos pt. “Culture II”, drugim “Apeshit” The Carters, czyli wspólnego projektu JAYA-Z i Beyonce.

Byłem w studiu z Pharrellem i faktycznie zrobiłem “Apeshit” i “Stir Fry” tego samego dnia. Zrobiliśmy to w godzinę. Najpierw jeden numer, potem dostałem kolejny beat i zrobiliśmy drugi. Zostawiłem tam obydwa kawałki, ale powiedziałem, że “Stir Fry”, chcę mieć na naszej płycie. Zupełnie zapomniałem o tym drugim utworze. Po prostu o tym zapomniałem – powiedział Quavo.

Polecane


Share This