Nowy perkusista na pokładzie Megadeth


2015.03.30

opublikował:

Nowy perkusista na pokładzie Megadeth

Wydaje się, że po personalnych zawirowaniach z końca ubiegłego roku Megadeth wreszcie wychodzi na prostą. W listopadzie z grupą pożegnali się perkusista Shawn Drover oraz gitarzysta Chris Broderick. Dave Mustaine i David Ellefson znaleźli następcę tego pierwszego w osobie znanego z Lamb of God Chrisa Adlera, taki wniosek przynajmniej można wysnuć patrząc na opublikowane na fanpage`u grupy zdjęcie. Znajdujący się na nim muzyk niby przybiera tajemniczą pozę, ale charakterystyczna broda praktycznie nie pozostawia złudzeń – to na 99% Chris Adler.

Tym samym Mustaine i Ellefson rozwiewają nadzieje wszystkich trzymających kciuki za odrodzenie złotego składu Megadeth – z Martym Friedmanem i Nickiem Menzą. Pojawienie się informacji o nowym gitarzyście jest tylko kwestią czasu. W 2015 najprawdopodobniej doczekamy się nowej płyty Megadeth. Poprzednia, „Super Collider”, ukazała się w 2013 roku.

Chris Adler na pewno zagra na perkusji na nowej płycie Megadeth, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go na koncertach grupy.

Polecane

Share This