Nowy projekt Buczera


2012.09.12

opublikował:

Nowy projekt Buczera

Na przełomie września i października premierę będzie miał nowy projekt toruńskiego rapera Buczera zatytułowany Infamous Mixtape. Wśród gości na tym wydawnictwie znajdą się m.in. Sobota, Kroolik Underwood, Gural czy Verte.

 –  Na „Infamous Mixtape” znajdą się 23 numery utrzymane w bardzo różnorodnym klimacie, zarówno pod względem muzyki, jak i warstwy tekstowej – mówi Buczer.  – Pierwsze z kawałków, które zdecydowaliśmy się udostępnić słuchaczom, czyli utwory takie, jak „Na dachu świata”, „Hajs” czy „Nienawidzą mnie” cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co pozwala mi zakładać, że wydawnictwo spotka się ze świetnym odbiorem.

Za warstwę muzyczną płyty odpowiedzialni będą m.in. tacy producenci, jak Jędras, Vegas, BeatRiders czy Pingu.  – „Infamous Mixtape” wydaję własnym sumptem – kontynuuje Buczer. – Myślę, że całość ujrzy światło dzienne na przełomie września i października, najpóźniej w październiku. Niedługo potem, wraz z Brożasem wydajemy wspólną płytę „B&B”, jednak ten materiał ukaże się już nakładem RPS Enterteyment – dodaje.

Właśnie powstaje klip do utworu „Na dachu świata” z „Infamous Mixtape”. ­Za produkcję obrazu odpowiada Fiodor, który ma na koncie m.in. filmy Stunt Days, co już powinno sugerować, iż wideo będzie wypełnione widowiskowymi, motoryzacyjnymi akcjami.

Polecane

Share This